Хребет диявола

Дія фільму відбувається під час громадянської війни в Іспанії. Дванадцятирічний Карлос потрапляє до сирітського притулку, де стикається із таємничим привидом хлопчика Санті. Привид переслідує Карлоса, проте не відкриває своєї таємниці. 
Паралельно з цими пригодами у притулку розгортається правдива драма за участі дорослих. Тут вирують воістину іспанські пристрасті, сповнені ревнощів, ненависти та жадоби золота. У фіналі картини дві лінії зійдуться, аби по-своєму звершити сюжет. 
«Хребет диявола» став першою частиною трилогії про громадянську війну в Іспанії, яку Дель Торо вважає «останнім романтичним місцем, де відбулася війна з фашизмом». І прикметно, що це війна не тільки на рівні фізичному, реальному, побутовому, але й на метафізичному також.

Гільєрмо Дель Торо зняв страхітливий в кращому сенсі цього слова фільм. Змішання кількох жанрів в одне додало фільму якусь гостроту відчуттів, якийсь шарм. Ті емоції і почуття, які відчуваєш при переглянь цього фільму різноманітні і часом суперечливі. Тут є і жанр жахів, і трилер, і драма, і містика, а головна відмінність від інших картин полягає в тому, що всі ці жанри подані глядачеві не по чайній ложці, а зовсім навпаки. У кожній сцені фільму присутній свій жанр і відповідно зі зміною сцени змінюється і жанр.

У Вас не має доступу для завантажень

Боротьба, самотність, жадібність, біль - ось основні теми фільму.

 

Життя під час війни важке і небезпечне, і в цей час в одних людей пробуджується все хороше, а в інших все погане, одні захищають батьківщину ціною власного життя, а інші наживаються на війні.

 

Те, як показані деякі образи у фільмі, робить режисера просто геніальним візуалізатором.

 

 

 

 

Правда не зовсім мені сподобалася гра Маріса Паредеса (головного героя картини), але в іншому все ідеально.

 

 

Такого атмосферного фільму мені не доводилося дивитися вже давно.

 
------
оцінило: 0 люд.