Христина

Фільм Христина / Christine, 1983 року випуску - це один із шедеврів жанру жахів.

Її звуть Христина. Її класичні форми викликають захоплення. Вона спокушає 17-річного Арні Каннінгема і робить його своїм слугою. У неї немає і не може бути суперниць, бо вона їх вбиває. Вона вимагає беззаперечного підпорядкування.

Історія розкішного червоного Плімута 1958 сповнена страшних таємниць. Всі його попередні хазяї загинули.

Вона ... автомобіль! Щоб зберегти своє життя, юнак повинен присвятити його жорстокій Христині.  І юний Ромео має стати черговою жертвою ненаситної Джульєтти.

Завантажити фільм Христина / Christine:

У Вас не має доступу для завантажень

Стоїть в одному ряду з кращими екранізаціями Кінга, «Христина» рекомендується всім цінителям жанру, а також окремо шанувальникам жахів 80-х, коли ці самі ужастики немов механічна героїня фільму заревновал перехід кращих своїх творців у нове десятиліття і майже знищили цей жанр в 90 - е і за інерцією в нульові роки.

Фільм Христина

Цікаві факти про фільм Christine:

Для створення ефекту самовідновлення машини, були встановлені гідравлічні помпи всередині деяких місць машини-дублера Плімута фури. Ці помпи прикріплялися до кузова машини і коли стискалися, то поглинали всередину частині корпусу машини. Всмоктування машини всередину було знято, а потім прокручено у фільмі в зворотному напрямку, створюючи враження, що машина спонтанно відновлює форму.

 
------
оцінило: 0 люд.