Планета Ка-ПЕКС

В Манхеттенський психіатричний інститут привозять дивну людину в чорних окулярах. Він називає себе Протом і стверджує, що його батьківщина - далека планета Ка-Пекс, звідки він миттєво перенісся на Землю на промені світла. Незважаючи на всі зусилля, досвідченому доктору Пауеллу не вдається розгадати загадку таємничого пацієнта, який охоче і дуже переконливо доводить всім своє позаземне походження і заздалегідь призначає дату свого повернення на Ка-ПЕКС. 

Незабаром Марка Пауелла, що так і не зумів відкрити таємницю особистості свого найдивнішого підопічного, починає турбувати неймовірна, але нав'язлива думка: що може Прот зовсім не божевільний і в його словах є частка правди ...
 

Всі ми знаємо , що все геніальне просте . Так само вийшло і з цим фільмом. Сюжет , за великим рахунком , невигадливий . Людина стверджує , що він інопланетянин , прилетів на Землю з планети Ка- Пекс з особливою місією. Цілком логічно , що його приймають за божевільного. А далі починається загадка , лабіринт , з якого є два виходи. Глядачеві всього лише необхідно вибрати свій .

Але зроблено все настільки якісно , що хочеться аплодувати . Браво!

  K-PAX-2001-Ukr-Eng-DTheaterRip.avi.torrent
[17.08 Kb] (Завантажили: 7)

Кейсі - мега- талант ! Так проникливо зіграти цю роль міг тільки він. Бріджес теж не підкачав . І їхній дует безсумнівно один з кращих в історії кіно.

 

У підсумку , я теж не зрозумів , а чи був інопланетянин ? Але все ж схиляюся до версії , що був ... Хочеться так думати ...

А ще хочеться звернути увагу на музику. На те , як тонко вона підібрана .

 

 

 

Жанр фільму складно визначити . Можливо , це фантастика з елементами драми. Можливо , філософська притча . А , можливо , ні те , і ні інше . Але в будь-якому випадки , Софтлі зняв щось таке , що навряд чи зрозумів сам . Цей фільм- єдиний у своєму роді. Такого раніше не було. Він простий , але , в той же час , такий складний . Такі фільми залишаються на століття.

 

Цей фільм повинен подивитися кожен. А я давно не був так вражена при перегляді фільму.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.