О, де ж ти, брате?

У шахрая Еверетта Маꥳлла на волі термінова справа, але як втекти з в'язниці, якщо ти скутий одним ланцюгом з двома ув'язненими? Маꥳлл розповідає своїм сусідам по камері історію про прихований мільйон доларів і про те, що скоро все це багатство опиниться під водою. 

Він обіцяє розділити награбоване на трьох, і його тюремні брати погоджуються відправитися на порятунок грошиків. Але про те, заради чого насправді затіяна вся ця одіссея, знає тільки Еверетт.

В даний час хороша комедія велика рідкість. А кількість НЕ тупих комедій взагалі можна перерахувати на пальцях . «О, де ж ти, брат?» Відноситься до малої групи смішного кіно, яке повністю позбавлене туалетного гумору і прикрасить колекцію навіть самого витонченого кіномана.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм розповідає нам про трьох утікачів , що втекли з в'язниці. Всі вони скуті кайданами і тому не можуть розійтися в різні сторони. А той факт, що лідер групи пообіцяв розділити награбоване порівну тільки стимулює трійцю до якнайшвидшого звільнення з пут. Тут-то і починається найцікавіше.

 

Що мені подобається в фільмах братів Коенів, так це те , що кожен їхній фільм знятий зі змістом. У початкових титрах кіно нам йдеться про те, що даний фільм знятий за мотивами Одіссеї Гомера. Відразу ж не зрозуміло, що саме брати взяли з оповідання давньогрецького філософа, але потім стає ясно, що у фільмі присутня безліч посилань і натяків на деякі грецькі міфи.

 

Діалоги у фільмі також на самому вищому рівні. Практично кожна фраза викликає сміх. Сценарії до комедій рідко номінують на Оскар, але для фільму «О, де ж ти, брат?» Академіки не могли не зробити виняток.

 

Гра кожного з американських «джентльменів удачі» просто чудесна. Особливо хочеться виділити роль дурника, яку виконав Тім Блейк Нельсон. Дуже забавно, коли герой каже смішні фрази з серйозним виразом обличчя. Клуні і Туртурро також чудово виконали свою роль.

 

Музика, яка супроводжує нас протягом усього фільму дуже підходить до атмосфери, яка складається протягом перегляду. Ну а хіт групи «Мокрий зад» заслуговує окремих оплесків.

 

 

 

Після цього фільму складається враження, що з сучасних режисерів якісні комедії знімають тільки брати Коени. Хоча точніше буде сказати - знімали. Останнім часом брати перейшли на більш серйозне кіно і хороших комедій відразу стало набагато менше.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.