Мисливець на оленів

Майкл, Стівен та Нік - молоді робітники на фабриці у Пенсильванії. Майкл та Нік закохані у Лінду, яка, здається, жонглює обома хлопцями. Все змінилося, коли вони записалися до армії, щоб воювати у В'єтнамі. До відльоту, Стівен одружується із вагітною Анжелою і їхнє весілля стає прощальної вечіркою для хлопців. Через якийсь час, переживши жахи війни, троє друзів потрапляють у полон до В'єтконгівців. Вони опиняються у таборі для полонених, де вимушені грати у "російську рулетку" один проти одного. Друзям вдається втекти з табору, але їхні життя змінилися назавжди. Нік залишається у В'єтнамі, Майкл повертається до Лінди, а Стівен стає калікою, втративши ноги на війні. Натхненням для створення фільму послужив роман Еріх Марія Ремарка «Три товариші».

«Мисливець на оленів» перевершив всі мої очікування.

 

Відмінний сюжет - сценаристи дуже барвисто показали, який слід на душах людей залишає війна, нічого зайвого, нічого упущеного.

У Вас не має доступу для завантажень

Чудова гра акторів. Особливо хотілося б відзначити роботу Крістофера Уокена . Він з кожним фільмом все більше і більше вражає мене своєю дивовижною здатністю перевтілюватися в нові образи, з точністю передаючи кожну емоцію, кожну думку героя, бездоганно входячи в роль.

 

Додавши Ніку своєї потойбічної краси та витонченості, він створив справжню людину, оживаючого на екрані, з неповторною долею, понівеченою цією безглуздою війною.

 

Однак варто додати, що, хоч основні події розгортаються на тлі військових дій, цей фільм не тільки про війну, навіть далеко не про війну.

 

Фільм про дружбу, про любов, про значення вчинків і рішень, про емоційні потрясіння і про те, як люди справляються з ними.

 

Не знаю, що можна ще додати, занадто багато емоцій, які не висловили словами. Щоб зрозуміти це, фільм потрібно дивитися, не відриваючись.

 

 

 

Додам тільки, що «Мисливець на оленів» дійсно вразив і не відпускає до цих пір, знову і знову змушуючи обдумувати події картини. Це говорить про те, що фільм заслуговує вищої оцінки.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.