Лімб

Містичний трілер 2013 року - Лімб

Українською мовою фільм озвучено студією Huasound Production на замовлення ArtHouse Traffic.

Текст читали: Наталія Романько, Наталія Задніпровська та Максим Кержаков

З жахами та загадковістю у «Лімбі» все в порядку: забезпечений і будинок з секретами, і його мешканці - зовсім не такі прості, як здається на перший погляд, у кожного з них є другий план, який з наскоку глядачеві розгадати важко, інтрига зберігається до самого кінця і занудьгувати ніяк не дасть. Режисер і сценаристи попрацювали дуже професійно, змішавши всі жанрові інгредієнти в потрібній пропорції.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет:

На перший погляд підліток Ліза з її молодшим братом і батьками - цілком звичайна сім'я. Але дівчинка - єдина, хто усвідомлює, що сім'я проживає один і той же день знову і знову...

___

Відверто кажучи, фільм Лімб нагадує категорію «а-ля Будинок з привидами», але Вінченцо Наталі не був би самим собою, якби не вніс новий концепт в «об'їжджену стежку» - він вивернув навиворіт сюжетну лінію, показав оборот ситуації. Якщо уявити гіпотетично все навпаки - виходить наібанальнейшій сюжет про щасливу сімейку і раптово виникло привид, але не тут-то було. Маестро знаходить точку неповернення і робить її віссю, навколо якої все крутиться і згодом стає набагато цікавіше.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.