Росомаха 2013

Логан вирушає до Японії, де закохується в дочку голови клану Якудза. Заради любові Логану доведеться протистояти її батькові Сінґене, братові Самураю, найманці Гадюці та іншим небезпечним ворогам.

Якість 3д і фільму Росомаха 2013 в цілому, відмінна, фільм виглядає приємно. Актор Х'ю зіграв свою роль на ура, і те як він намагався максимально бути схожим на росомаху (його тренування і дієта), мені теж дуже сподобалося! Запам'яталися пару епізодів, особливо сцена на даху поїзда. Улібнуло поява російської актриси в такому фільмі.

  У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет .

На початку фільму нам показують минуле Россомахи, в якому він врятував одного японського ботаніка від бомбардування в дивному каналізаційному люку. Хлопчик несе тарабарщину на японському, старанно впіхівая Логану меч, на якому буквально написано « ось цієї ось палицею, а зовсім не своїми надміцними кігтями ти вб'єш главгада, Логан ! ». Завіса.

Росомаха 2013 завантажити

Минуло багато років. Оброслий Логан поневіряється по горах і, прости Господи, мітить територію (ні, не зовсім так, як ви подумали, а от ведмедик слідом - саме так), потім риється в милій шкатулочке, в якій він трепетно ​​зберігає фоточки Джин Грей (де він їх дістав - незрозуміло, швидше за все, бігав по всьому особняку з фотоапаратом напереваги ). Потім він йде в бар і криваво розправляється з муда... чуваком, який вбив ведмедика.

Далі події починають нестися так, що можу розповісти їх тільки коротенько : Логан зустрічає Ю, яка просить його поїхати до старого друга (тому самому Ботаном з початку ), який стільки років пам'ятає людину, яка додумався сунути його в каналізацію щоб уникнути багато -багато років тому. Ю і Логан приїжджають до Японії ( вставки з демонстрацією місцевого колориту ), там вони зустрічають постарілого ботаніка, який мило пропонує позбавити Логана від самої головне його проблеми - безсмертя (це не в нього проблема, зрозуміла я тоді, це у сценариста, причому проблем багато і різного профілю). Вони зустрічають М - спадкоємицю імперії ботаніка, його онуку. Рідний батько М вирішує пустити доньку на суші, адже йому гроші теж потрібні, своїх мільярдів мало. Але колишній наречений М поклявся захистити її, однак Логан робить це першим, проте колишній онколог (наша Ходченкова ) теж від грошей не відмовилася б, та й наречений потім розуміє, що гроші теж річ у господарстві корисна і вирішує допомогти Ходченкової... Ну ви зрозуміли.

 

Вердикт!

Фільм знятий на затятого фаната. Не виправдав мої очікування.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.