фільм Кайдашева сім'я

Сюжет “Кайдашевої сім’ї” охоплює події, що відбулися у великий сільській родині Кайдашів.

 Ми зустрічаємося з героями: Кайдашем, його дружиною Марусею та двома їх синами Карпом і Лавріном у переламний момент існування сім’ї, коли дорослішають діти, обирають собі пари і починається інше життя. У цьому фільмі сміх лунає крізь сльози й навпаки. Комічні і драматичні ситуації, у які потрапляють персонажі, взяті із самого життя.

У Вас не має доступу для завантажень

:smailuk7:А також можна завантажити спектакль "Кайдашева сім'я" за повістю Нечуя-Левицького у постановці театру поєднав у собі неповторний колорит відомого твору і новаторський підхід до створення сценічного дійства.

Театр: КАОМДТ ім. П. Саксаганського

У Вас не має доступу для завантажень

«Кайдашева сім'я» — реалістична соціально-побутова повість українського письменника Івана Семеновича Нечуя-Левицького, написана 1878 року. У творі на матеріалі повсякденного життя селянства розкриваються деякі риси вдачі українського народу, його індивідуалізм, прагнення жити окремим, самостійним життям.

Кайдашева сім'я

Про популярність повісті свідчить велика кількість її перевидань і перекладів іншими мовами. Те, що сталося з родиною Кайдашів, можна назвати моральною катастрофою.


Жанр фільму:Радянський------
оцінило: 0 люд.