Вбий мене

Френк - найманий вбивця мафії. Одного разу він круто напився і проспав дуже важливе завдання. Твердо вирішивши «зав'язати», герой починає відвідувати курси анонімних алкоголіків. У Сан-Франциско, куди його засилають на лікування, Френк зустрів таку ж самотню душу і між ними зароджується кохання. Однак нагадує про себе старе замовлення - не знищений ворог Френкі погрожує його близьким. Адже мерзотний тип - його майбутня жертва - захопив владу в місті, і ситуація вийшла з-під контролю. Френкі вирішує розібратися з вискочкою. Наречена героя вирішила таємно «допомогти» йому, і в результаті народжується своєрідний кримінальний дует...

У цьому фільмі все, що відбувається не вигадане, не притягнуте за вуха - все так, як і повинно бути в теперішнім житті. Любов, розчарування, проблеми, віра. Саме ідея віри і надії, що все буде добре проходить через весь фільм. Ви дивитеся фільм і починаєте по новому дивитися на те, що відбувається з вами. 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

Головні персонажі це ви, їхні проблеми - це ваші проблеми. Саме цього не вистачає сучасному кінематографу - реалістичності і зв'язку з реальним світом. Світом, в якому живуть ось такі от Френкі, Лорелей.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.