Метод Хітча

Алекс «Хітч» Хітченс - легендарний н'ю-йоркський «доктор-сват». Він допоміг безліч чоловікам домогтися взаємності від жінок. Хітч НЕ безкорисливий, він отримує за свою роботу гонорар, але завбачливо зберігає в таємниці свій спосіб заробляти на життя.

Ось ще один комедійний фільм про кохання. Відразу варто сказати , що фільм вдався і дивитися його треба як мінімум раз ... Сюжет , скажімо , оригінальністю не відрізняється , однак це зовсім не означає , що він поганий.

У Вас не має доступу для завантажень

У головній ролі Вілл Сміт ( кого ж ще ставити на роль умілого звабника ?) В якій він грає наставника по любовних справах . Він блискуче справляється з роботою , в якій він повинен допомагати не самим впевненим у собі чоловікам спокушати свої об'єкти обожнювання. Загалом то фільм складається з двох частин: у першій частині фільму він якраз і виступає в ролі наставника , а в другій він сам не бажаючи цього закохується в Єву Мендес , яка чудово зіграла роль журналістки.

 

 

 

Фільм, до речі незважаючи на свій жанр комедії не позбавлений моментів над якими можна задуматися , що робить честь сценаристу та режисеру .

 

Підводячи підсумок , можна сказати , що фільм вдався і дивитися його варто - хороша гра акторів , фільм не розтягнутий , дивиться на одному диханні , плюс гумор , робить фільм дуже цікавим.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.