Скляний будинок

Після загибелі батьків підлітків Рубі і Ретта взяли до себе жити кращі друзі покійних - бездітні Ерін і Террі Гласс , господарі найрозкішнішого будинку в Малібу . Химерна будівля зі скляними стінами відтепер мала стати їм будинком. Але не стала. Дуже скоро уважна Рубі відкриває , що цей шедевр архітектури приховує в собі якусь страшну таємницю. І що їх нові тато з мамою - зовсім не такі добрі і симпатичні люди , якими здаються . 
У цих стінах зі скла бродить смерть. Варто забаритися - і вона наздожене Рубі і Ретта , як наздогнала їх батьків. Єдиний спосіб уникнути загибелі - розкрити зловісний секрет , що ховають у своїх холодних серцях такі милі на вигляд Ерін і Террі Гласс ...

Чудовий фільм, виконаний в кращих традиціях жанру трилера. Кожен раз дивлюся з великим задоволенням ...

 

Досконало передана заворожлива, правляча в скляному будинку, напружена атмосфера між дітьми та їх опікунами. Здається, що навіть повітря в будинку просякнутий недовірою і недоброзичливістю.

  The-Glass-House-2001-DVDRip-UKR.avi.torrent
[17.14 Kb] (Завантажили: 6)

Ця напруга добре відчувається в розмовах між Рубі і Террі. До речі, Скарсгаард з фільму мені сподобався більше всіх. Ось хто, дійсно, вміє тримати в напрузі.

 

Подивіться, не пошкодуєте.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.