Хранителі

Дія фільму відбувається в паралельній реальності, в Америці 1985 року. В цьому світі супергерої стали частиною буденного життя суспільства, а Годинник Судного Дня, зупинившись за п'ять хвилин до півночі, веде відлік до зіткнення провідних світових держав. Після вбивства одного зі своїх колишніх колег Роршак - супергерой, що ніколи не знімав маску, - рішуче налаштований влаштувати суд Лінча. 

Він починає розслідування змови, що має на меті знищити або дискредитувати всіх супергероїв минулого і сьогодення. Він збирає своїх друзів - відставний легіон борців із злочинністю, але лише один з них володіє справжньою силою. Поступово Роршах усвідомлює лякаючий масштаб змови, пов'язаної із спільним минулим героїв і пророкує катастрофічні наслідки в майбутньому. Вони охороняють наш спокій, але хто оберігатиме нас від Хранителів?

Багато хто вважає , що комікси та графічні романи - це безглуздий набір картинок і невеликої кількості непотрібних букв. Так ось твір Алана Мура «Хранителі », що входить в сотню кращих художніх творів 20 століття за версією журналу «Time» , змінить вашу поверхневу і глибоко суб'єктивну думку. Саме це , не побоюся цього слова , золото сучасної літератури було екранізовано і побачило світ у березні 2009 року.

 

Я щиро вважаю режисера цього фільму - Зака Снайдера , одним з найбільш талановитих режисерів сучасності , який може зробити фільм не тільки видовищним і ефектним , але і забезпечити його внутрішнім змістом , зрозумілим не тільки самим відданим його фанатам , а й простому глядачеві .

У Вас не має доступу для завантажень

Педантичність і увага до всіх навіть самим несуттєвим деталям відрізняють цю екранізацію від багатьох інших. Весь фільм просякнутий любов'ю автора до свого твору . А якщо ви ще читали « Хранителів» , то до кінця фільму ви кожну секунду будете отримувати задоволення від того , що відбувається на екрані.

 

У фільмі зачіпається величезна кількість проблем сучасного суспільства: від людської жорстокості й тупості до простого вибору позиції в боротьбі добра зі злом. Причому саме ця , ​​здавалося б тривіальна , тема боротьби добрих і злих хлопців , в цьому фільмі приймає зовсім карколомний оборот , тому що, незважаючи на всі позитивні і не дуже вчинки головних героїв , наприкінці глядач сам вибирає хто з представлених головних персонажів був лиходієм , а хто істинним героєм - надто вже багато в них невластивих типових супергероям рис характеру , проте кожен з них до кінця вірний своїм життєвим принципам і бореться за те , що вважає справедливим.

 

 

 

Одним з головних достоїнств картини є неординарність і нелінійність розвитку сюжетної лінії. Втім , без цього розкрити особистість більшості персонажів навряд чи б вийшло , хоча кожному герою рівноцінного кількості часу все ж приділити не вийшло. Так само хочеться відзначити особливу атмосферу цього фільму , створену не лише навколишнім оточенням , а й особливою філософією головних героїв. Відсилання до інших художніх творів та історичним подіям сильно прикрасили і без того шикарний сюжет.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.