Зоряний пил

Дуже нетиповий зразок фентезі, якщо можна його так назвати. Швидше його слід визнати казкою для дорослих або навіть казкою з елементами для дорослих. Вдале втілення казки-феєрії з любовною історією, в якій окрім традиційоного набору сліз горя, печалі, а потім щастя та радості, присутня ще гарна доля веселенького гуморця. 


Я не був особливо любителем подібних казок з чарами , чаклунами , і королями , але подивившись фільм « Зоряний пил» , я сильно змінив свою думку.

  stardust__2007__bdrip__ukr.torrent
[16.75 Kb] (Завантажили: 27)

Центральне сюжетне ядро – юнак шукає своє кохання – дійсно казкове, але пов’язане з питаннями дорослішання, позбавлення ілюзій, вміння постояти за себе і відстояти своє щастя. Вистачає елементів пародійних, які ще більш віддаляють стрічку від казки звичайної – це й мудрий король О’Тул (навіть якби серед запрошених зірок він був один, заради його крихітної ролі це було б варто дивитись), який із надзвичайним задоволенням спостерігає за битвою за трон своїх синів, що жадають влади, і певні деталі спроб відьми втримати молодість за будь-яку ціну, і, звичайно ж, капітан повітряних піратів(у виконанні неперевершеного Роберта Де Ніро).

 

Цей фільм мені сподобався з багатьох причин.

 

По-перше , це хороший акторський склад. Головних героїв грають не перші особи Голлівуду , що не може не радувати. А ролі другого плану якраз дісталися гучним іменам , таким як Мішель Пфайфер і Роберт Де Ніро , обом з яких дісталися чудові ролі, не схожі не на попередні.

 

По-друге , сподобався сюжет. З одного боку це нічим не примітна казка де добро перемагає зло , але з іншого боку це відмінна історія з різними сюжетними лініями , які зливаються у фіналі в єдине ціле. Коли я повністю побачив персонажа Де Ніро , я був в шоці , від чого повага до фільму і самому акторові додалася. навіть якщо сам фільм і не сподобався , то його можна подивитися тільки й через характер персонажів.

 

По-третє , це музика . Композиції виконані чудово. Вони дозволяють відчути весь фільм , зануритися в атмосферу фільму з головою , що не може не радувати доброго глядача.

 

У нашому світі зараз мало виходить таких добрих фільмів. І поки вони виходять , цим треба користуватися , і насолоджуватися такими моментами. Перетворення Трістана з хлопчика в чоловіка , пошук своєї любові і тісний родинний зв'язок між братами спадкоємцями короля.

 

Подивіться цей фільм , бо він залишає тільки приємні враження.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.