Стартрек: Відплата

Коли команда Ентерпрайза отримує наказ повернутися додому, то бачить, що неспинна хвиля жаху, що йде зсередини їх власної організації, знищила флот і все, за що він бився, зануривши Землю в пучину кризи. Маючи також і особисті мотиви, капітан Кірк очолює переслідування у саме серце зони військового конфлікту, щоб схопити людину, яка і є тією самою зброєю масового ураження. Просуваючись уперед, наші герої стають учасниками грандіозної шахової партії, де на кону — життя. Тепер любов буде випробувана на міцність, дружні зв'язки розірвані, і багато що буде принесено в жертву для єдиної сім'ї, яка залишилася у Кірка — його команди.

Не так давно Джей Джей Абрамс , режисер картини , в одному з недавніх інтерв'ю сказав , що « Стартрек : Відплата» фільм , який можна сміливо йти дивитися , не дивлячись на те , що ви не бачили минулої частину. Цей фільм щось нове , і він мало пов'язаний з оригінальним серіалом. На мій погляд , це правильний крок. Догодити одразу всім неможливо.

 

Фільм неймовірно барвистий і багатий спецефектами. У цьому плані все зроблено на висоті , в черговий раз рижисер радує нас грамотною картинкою. Не можна не сказати і про сценарій . Історія і в правду дуже цікава і захоплююча . Ми буквально занурюємося в неї на всі 120 хвилин. Зовні фільм трохи змінився , на відміну від попереднього. Став більш похмурий, але це тільки додає інтересу фільму .

  Star-Trek-Into-Darkness-2013-BDRip.avi.torrent
[11.33 Kb] (Завантажили: 68)

Не може не порадувати поява у складі фільму Еліс Ів . Прекрасна актриса. Дуже красива , відмінна гра в картині. Вона , на мій погляд , серйозний плюс до фільму.

 

Бенедикт Камбербетч - неймовірний англійський актор . У нашій країні всім відомий по ролі Холмса у фільмі «Шерлок ». Я не перестаю дивуватися його таланту . Щоб зрозуміти , що він шикарно грає досить подивитися трейлер фільму , або те , як він перевтілюється в образах. Коли вийшов «Шерлок » багато говорили, що цей актор буде нарозхват , як не дивно , так і сталося. Джей Джей вчинив правильно затвердивши його на роль. Він не прогадав.

 

Решта акторів впоралися зі своїми ролями відмінно , як і в першій частині , крім того , такий багатий акторський склад: Кріс Пайн , Карл Урбан , Закарі Куінто та інші ... це неймовірно ! Іншими словами , Джей Джей Абрамс вміє вибирати акторів.

 

 

 

Джей Джей Абрамс вдихнув нове життя в старий Стартрек , починаючи з 2009 року. І зараз нам вдається споглядати фантастичний фільм , в якому присутнє абсолютно все , що потрібно цинічному глядачеві . Я просто не уявляю як можна не любити Стартрек , тим більше Стартрек Абрамса . До перегляду обов'язковий, навіть якщо не бачили першу частину або серіал. Ви не пошкодуєте.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.