Сутінки

Завантажити фільм Сутінки. Сімнадцятирічна Белла Свон переїжджає до свого батька ( Чарлі ) в Форкс , тому що новий чоловік ( Філ ) її мами (Рене ) грає в бейсбол і вони змушені весь час переїжджати.

У Форксе Белла зустрічає загадкову і дуже красиву сім'ю Калленів . Їх об'єднують рідкісні риси : очі золотистого кольору , незвичайна блідість і досконала краса . Едвард Каллен дивно реагує на Беллу (як з'ясовується пізніше , він вампір і ніколи не зустрічав такого дивного запаху крові , як у Белли ) . Однак, незабаром він рятує Беллу від некерованого мінівена , а потім від вуличних хуліганів. Едвард і Белла закохуються один в одного. Він знайомить її з сім'єю. Каллени називають себе вегетаріанцями , так як п'ють тільки кров тварин. Вони запрошують Беллу на бейсбол , де вона стикається з трьома кочівними вампірами . Аромат Белли зводить одного з них - Джеймса - з розуму.

У Вас не має доступу для завантажень

Едвард захищає свою кохану , але це тільки підігріває апетит Джеймса. Він вирішує у що б то не стало вбити її і починає переслідування Белли. Белла , думаючи , що рятує матір від Джеймса , приходить до балетної студії , де раніше брала уроки. Джеймс кусає Беллу , але Едвард висмоктує отруту і рятує кохану , а його брати і Еліс вбивають ворога. Коли Едвард і Белла танцюють на балу з нагоди закінчення навчального року , з вікна на них дивиться кохана Джеймса - Вікторія , також знаходилася на балу.

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 1 люд.