Ідентифікація Борна

Завантажити фільм Ідентифікація Борна 2002. Джейсон Борн (Метт Деймон) опиняється на борту риболовецької шхуни із двома кулями в спині, зашитою капсулою з реквізитами депозитного рахунку у стегні, та повною амнезією в голові.

Нічого не залишається як з'ясувати хто він і чому опинився у такій незавидній ситуації. Крок за кроком, Джейсон додає деталей у мозаїку розгадки своєї особистості. І чим далі, тим все більше сам собі не подобається. Ми ж то знаємо, що володіння бойовим мистецтвом, різними мовами, п'ятьма паспортами, феноменальною пам'яттю та дикою спостережливістю — характеристики не вундеркінда, а шпигунської машини вартістю 30 мільйонів доларів. Дії Борна виходять з-під контролю, тому шефи із Ленглі (штаб-квартира ЦРУ) вирішують замести сліди і ліквідувати його.

У Вас не має доступу для завантажень

Борн впав на хвіст героїні Франки Потенте. А та була не проти. І от на машині схожій на найпершу модель «Москвича» герої втікають від переслідування і, як очікувалося, стають близькими один одному. Джейсон Борн намагається розгадати таємницю своєї особистості. Як з'ясовується — для того, щоб згадавши — забути. Але не все так просто.

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.