Ультиматум Борна

Завантажити фільм Ультиматум Борна 2007 року. Журналіст Guardian Саймон Рос веде розслідування справи Джейсона Борна. В Турині Рос зустрічається з людиною, яка знає все про Борна.

Той потай розповідає йому про секретну операцію «Блекбрайар», про яку невдачливий Рос розповідає згодом своєму редакторові по телефону. ЦРУ перехоплює його дзвінок і, почувши назву надсекретної операції, вирішує, що Рос представляє велику небезпеку. Ноа Восени, заступник директора ЦРУ, наказує встановити за Росом постійне стеження, щоб з'ясувати, хто його інформатор. Тим часом Борн, прочитавши в газеті статтю про себе, призначає Росу зустріч на вокзалі «Ватерлоо» в Лондоні тобто Борн розуміє, що за Росом стежать і його телефон прослуховують, і веде себе конспіративно. Йому вдається врятувати Роса від нападу агентів, але в останній момент він все-таки показує своє обличчя камері відеоспостереження. Восени бачить Борна і Роса разом і, вирішивши, що Борн і є інформатор, наказує «спецу»-кілеру вбити обох. Рос, порушуючи наказ Борна, вибігає з укриття і тут же отримує кулю в голову зі снайперської ґвинтівки.

У Вас не має доступу для завантажень

Борн забирає речі Роса і за ними виходить на Ніла Денієлса, голову відділення ЦРУ в Мадриді тобто Тим часом Памела Ленд приходить до висновку, що Борн ніяк не може бути інформатором Роса, оскільки, після розмови журналіста з редактором, він збирався зустрітися з інформатором у Турині. Перевіривши телефони співробітників, приходять до висновку, що інформатором є Денієлс. Агенти в Турині відправляються на його квартиру. Але Борн прибуває туди першим, знешкоджує агентів, зустрічає Ніки Парсонс, але Денієлса там не виявляє. Парсонс допомагає Борну і втікає з ним, поки не прибуло підкріплення. Борн дзвонить у поліцію і повідомляє, що чув постріли і крики поруч з офісом Денієлса. Щойно прибуло підкріплення ЦРУ затримують місцеві поліцейські.

Сам Ніл Денієлс їде до Танжеру. Він чекає, коли в місцевий банк надійдуть його кошти. Восени посилає «спеца» вбити Денієлса. У потрібний момент рахунок Денієлса «розморожують» і той, нічого не підозрюючи, відправляється в банк. Борн намагається запобігти смерті Денієлса, але не встигає. Зрозумівши, що Борн і Парсонс там же і діють заодно, восени наказує «спецу» вбити обох. Ленд категорично проти цього, і вона закочує скандал. Борну ж у довгому єдиноборстві вдається вбити «спеца» і повідомити від його імені в ЦРУ, що завдання нібито виконане, і обидві мети мертві, таким чином вигравши час. Нікі, змінивши зачіску, їде, а Борн продовжує своє розслідування.

Незабаром ЦРУ перехоплює дзвінок Борна Памелі Ленд, в якому він дає зрозуміти, що знаходиться в Нью-Йорку, причому недалеко від відділення. Восени наказує оточити прилеглі квартали. Ленд повідомляє Борну його справжнє ім'я - Девід Веб - і дату народження, яка насправді виявляється шифровкою. Ленд отримує SMS-повідомлення від Борна, яке тут же перехоплюється. У повідомленні Борн призначає Памелі зустріч на одному з майданів Нью-Йорку. Туди вирушають всі місцеві спецпідрозділи. На місце зустрічі прибувають усі, крім Борна. Борн в цей час проникає в кабінет Восена і краде звідти всі документи, пов'язані з Джейсоном Борном і операцією «Блекбрайар». Борна переслідує група агентів і «спец». У ході автопогоні Борн виживає, а «спец» виявляється важко поранений. Борн цілиться в нього, але не стріляє. Відбившись від переслідування, він зустрічається з Памелою за адресою, вказаною в шифровці. Це адресу клініки, де проводилася підготовка агентів «Тредстоуна», в тому числі і Джейсона Борна. Борн передає документи Ленд, і вона по факсу відправляє всі документи в пресу.

Останньою справою Борн відвідує доктора Альберта Герша, який розробив програму підготовки агентів. Зустріч з ним допомагає Борну згадати все. Виявляється, Девід Веб сам добровільно прийняв рішення стати Джейсоном Борном - професійним вбивцею, що працюють на ЦРУ.

Тим часом агенти вриваються в будинок і переслідують Борна. Разом з ними і вижив «спец». Коли Борн прорвався на дах, «спец» спіймав його на приціл. Борн намагається його напоумити, «спец» сумнівається і опускає зброю. Але Восени, зрозумівши, що його кінець близький, вирішує сам розправитися з Борном. Він стріляє в Джейсона в той момент, коли той стрибає з даху 10-поверхового будинку в річку.

Через кілька днів Ніки Парсонс дивиться новини по телевізору, в яких повідомляється, що проект «Блекбрайар» викрито, Герш і Восени заарештовано, а про долю Джейсона Борна нічого не відомо. «Він впав у річку з висоти 10-го поверху, проте триденні пошуки тіла так ні до чого і не призвели». Нікі посміхається, розуміючи, що Борну вдалося вижити.

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.