Червона планета

Завантажити фільм Червона планета 2000 року. У 2056 році Земля знаходиться на межі екологічної катастрофи в результаті забруднення і перенаселення.

Тим часом автоматичні міжпланетні зонди розкидали по Марсу водорості для виробництва кисню - перша стадія терраформирования червоної планети . Через 12 років на Землі дізнаються , що рівень виробленого кисню нез'ясовно впав. Екіпажу корабля « Марс- 1 » належить не тільки стати першими людьми , ступили на іншу планету , а й дізнатися причину збою , адже Марс залишається єдиною надією врятувати людство.

На шляху до Марса екіпаж грає в карти і попиває лабораторний самогон , дізнаючись один про одного і дискутуючи на наукові , духовні та релігійні теми. Генетик Квінн Беркенал є переконаним атеїстом , тоді як літній вчений і хірург Бад Чантіллас давно зрозумів , що « наука не може знайти відповіді на найцікавіші питання ». Інженер і « космічний прибиральник » Роббі Галлагер стає протеже Чантілласа , тим часом фліртуючи з прекрасною , але строгої командірша екіпажу Кейт Боуман .

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.