Нікіта

Завантажити Нікіта 1990 року. Її засудили за вбивство. Її приговорили до смертної кари. Замість виконання вироку, їй запропонували зробити вибір між смертю та роботою на певну урядову організацію.

Після вибору вона вже не належить собі. Віднині вона - глибоко законспірована машина знищення на службі держави, що пізнає всі тонкощі страшного ремесла. Прекрасна жінка з опустошеною душою і холодним серцем, вона стає кращим кіллером організації. Але саме зараз вона починає розуміти цінності людського життя. І саме зараз вперше в житті її наздоганяє кохання...

Цей фільм Люка Бессона користувався популярністю не тільки у Франції , але і в інших країнах , наприклад , у Великобританії і США (до речі , там він став першим з французьких кінотворів , який зумів подолати рубіж касових зборів в $ 5 млн.). Пізніше був перезнятий в якості американського рімейка під назвою «Точка неповернення» , а також породив довголітній телесеріал , точне англомовна назва якого - « Жінка на ім'я Нікіта» (між іншим , Бессон потім зізнався , що початкова ідея його картини була навіяна відомим однойменним відеокліпом Елтона Джона)

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.