Ханна Монтана

Завантажити фільм Ханна Монтана 2009 року. Це кіно як би продовження або просто частина серіалу , який бездарно дублювали на СТС ! Серіал дуже веселий і легкий , а пісні просто чудові , але їх переклад ...

У фільмі не було перекладу пісень і це порадувало.Відразу хочеться відзначити , що фільм знятий для шанувальників Ханни Монтани , вік яких від 5 до 14 років. Цим легко пояснюється величезна кількість курйозних ситуацій включаючи різноманітні падіння і сцени з тваринами , я так і бачила так діти 8 - 9років лягають від сміху. Якщо б я знімала фільм для такої аудиторії я б напевно теж так зробила.

 

Сама , чесно зізнаюся не входжу у вікову групу фанатів Ханни , проте за щось її люблю. Напевно найбільше люблю за пісні , а їх у цьому фільмі предостатньо ! А ще я обожнюю сцени з масовими танцями ! Було так мило як вони все танцювали діти , дорослі , чоловіки і жінки ... дуже класно !

 

Сюжет , звичайно , нехитрий, але тут такого й не було потрібно , присутність знаменитостей порадувало , сцена з Тайра Бенкс просто смішно!

 

Звичайно є за що розкритикувати цей фільм , але я цього робити не буду ...

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Дитячий------
оцінило: 0 люд.