Внизу

Завантажити фільм Внизу 2007 року. Чудовий "ужастік", наповнений містикою і загадками , котрі збираються в повну картину лише до фіналу фільму , оповідає про долю двох сестер , що склалася після страшної аварії на дорозі.

Фільм дійсно страшний і атмосферний. Хочеться відзначити багато різких моментів , напружені сцени , достаток саспенсу і дуже цікавий сценарій.

 Сюжет картини дуже заплутаний і складний , поступово доповнює баченнями , галюцинаціями і спогадами героїні , а так само проходженням якоїсь телепатичного зв'язку зі своєю сестрою , сплітаючись з їй спогадами теж. Відрізнити дійсність від видінь надзвичайно не легко, а тому фільм дійсно лякає. Абсолютно не знаєш , що буде далі , і як розгорнеться сюжет в новому своєму повороті. А поворотів сюжету тут досить багато. Ледве вам здається , що все стало ясно - як все тут же перевертається з ніг на голову. А потім ще і ще , в постійній зміні ключів , і зміні справжніх подій , змінюючи картину за картиною , фільм радує кожним своїм новим дією сцена за сценою. Такі приголомшливі і несподівані повороти сценарію я бачив тільки в « Дзеркалі », не менш заплутаних ніж даний фільм , але (треба визнати ) куди більш кривавих і видовищних.

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.