Іграшкові солдатики

Завантажити фільм Іграшкові солдатики 1991 року. Латиноамериканські мафіозі , бажаючи шантажувати великого ділка - американця Альберта Тротт , захоплюють коледж закритого типу , де навчається його син Біллі.

Але учні знаходять приховану можливість для чинення опору непроханим гостям і допомагають поліції в ліквідації стану облоги в своєму коледжі . У цій несподіваній « грі у війну » , природно , задає тон гордий і самолюбний Біллі Тротта , що доводить, що аж ніяк не є « батьковим синочком » , який не здатний постояти за себе і товаришів , зовсім неповинних перед жорстокими гнобителями .

Незважаючи на відсутність підвищеної уваги глядачів до даного фільму , він зайвий раз свідчить про характерні для суспільної свідомості в США , вже вкорінених в натурі американців почуттях невразливого гідності та індивідуального оптимізму навіть у самій скрутній ситуації, з якої можна і треба вибратися , долаючи власний страх. Всі ці « іграшкові солдати» , майбутні яппі , проявляють житейську хватку і кмітливість , коли боротьба за існування набуває буквальний сенс - щоб вижити , слід мобілізувати всі фізичні і розумові ресурси . « Одні в коледжі» (тут цілком доречно зіставлення з суперхітом сезону 1991 року - стрічкою «Один вдома» Кріса Коламбаса ) , опинившись перед лицем насильства , зуміли перехитрити злочинців і домогтися свого звільнення з примусового ув'язнення .

 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.