Диво на 34-й вулиці

Завантажити фільм Диво на 34-й вулиці 1947 року.«Диво на 34 - ій вулиці» (англ. Miracle on 34th Street ) - один з найпопулярніших в США кінофільмів на різдвяну тематику. Сценарій режисера Джорджа Ситона за оповіданням Валентина Девіса.

У 1995 році внесений до Національного реєстру найбільш значущих фільмів. За його мотивами знято чотири ремейка і поставлений бродвейський мюзикл. Сучасним глядачам картина доступна в двох версіях - оригінальній (чорно- білій) і колоризованій.

Три « Оскара » , в тому числі за кращу чоловічу роль другого плану ( Едмунд Гвенн ) , два « Золотих глобуса ».

Напередодні грандіозного параду , влаштованим щороку на день подяки універмагом « Мейсі » на 34 -й вулиці Манхеттена , старий, який був повинен зображувати Санта- Клауса , встельку напився. Його місце у візку Санти умовили зайняти перехожого старого Кріса Крінгл.

Крінгл користується величезним успіхом у діточок і отримує роботу в універмазі . Проте коли його начальник вимагає , щоб Кріс втулював дітям іграшки що залежалися, той обурюється . Замість цього він відсилає батьків за потрібними їх дітям подарунками в ті магазини , де вони є в наявності . Керівництво магазину вирішує звільнити незговірливого старого, але змінює своє рішення , коли з'ясовується , що чесність Кріса приваблює в « Мейсі » натовп нових покупців.

Поступово стає ясно , що Кріс Крінгл вважає себе справжнім Санта- Клаусом. Його заклятий ворог , штатний психіатр , підлаштовує його госпіталізацію у психічну лікарню. Тепер вирішити питання про те , чи є Кріс Крінгл справжнім Санта- Клаусом , повинен міський суд ...

 

 

Завантажити фільм можна - ТУТ

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.