Діти Хуан Ші

Завантажити фільм Діти Хуан Ші 2008 року. Молодий англійський журналіст Джордж Хогг і австралійська медсестра Лі Пірсон повинні врятувати від смерті групу осиротілих дітей під час японського вторгнення до Китаю у 1937 році. Завдання головних героїв - переправити 60 дітлахів через гори Лю Пан Шан у безпечну місцевість.

Відмінний зворушливий фільм. Жахи війни , масові розстріли , голодуючі діти з одного боку - і мужність і героїзм людини , який врятував безліч дітей .

Буває таке , що людина живе своїм звичайним життям , переслідує свої , іноді корисливі цілі , не підозрюючи , що він здатний на самопожертву і подвиги. Але трапляється так . що такий ось проста людина стає героєм , легендою , якому зобов'язані життям багато людей .

Так сталося з молодим журналістом Джорджем Хоггом . Честь і хвала таким людям , як він !

Дуже сподобалася гра Джонатана Рис Майерса , було незвично після ролей небезпечних і сексуальних спокусників бачити його в ролі такого спокійного , зворушливого і душевної людини. Дуже сподобалися моменти, коли він знаходив шлях до сердець дітлахів. Рада Мітчелл хороша , світла і приємна жінка , така собі австралійська Еммануель Беар (є якась схожість).І, звичайно , знамениті Чоу Юнь Фат і Мішель Йео. Все на своєму місці, дуже хороший добрий і життєстверджуючий фільм! 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.