Птахи

Завантажити фільм Птахи 1963 року. Молода , красива і забезпечена Мелані Деніелс з Сан- Франциско , зацікавившись зустрінутим нею в зоомагазині Мічем Бреннером ,

приїжджає в ізольовану місцевість Бодега Бей в Північній Каліфорнії , де так само самотньо і роз'єднано живе сім'я Міча - його мати- вдова , малолітня сестра Кеті і , до того ж, колишня наречена Енні Хейуорт . Незабаром Мелані стає свідком дивного і незрозумілого нападу птахів на людей.

Птахи - це типовий хічкоківський метафоричний образ невідомого зла , незбагненного рока , який переслідує людей. Є якась асоціативна , неразгадиваемая взаємозв'язок між страшної відчуженістю героїв і їх беззахисністю перед цими « літаючими монстрами ». Ризикуючи спростити багато чого, можна було б так перефразувати відомий вислів: «Самотність і нетерпимість розуму породжують птахів ». Мораліст Альфред Хічкок , трансформуючи улюблену тріаду «невинний - винний - злочин» , на власні очі представляє на екрані злі помисли і бажання людей - немов будучи витягнутими з них , виявилися матеріалізовані не у вигляді тих чи інших вчинків , а були перенесені в даному випадку на птахів і вже в якості покарання повернуті своїм істинним носіям .

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.