Тигр підкрадається, дракон ховається

Завантажити фільм Тигр підкрадається, дракон ховається 2000 року. Легендарний майстер бойових мистецтв Мубай залишає шлях воїна, передає магічний меч «Зелена доля» на зберігання своєму товаришу і занурюється в медитацію.

Однак меч викрадений таємничими злодіями. І на горизонті з'являється зловісна фігура давнього супротивника - жінки-вбивці, яка розправилася свого часу з учителем Лі Мубая. І майстер вирушає на пошуки меча і безжальної вбивці, зустрічаючи на шляху підступність, магію, силу і любов ...

Краса цього фільму полягає не тільки у блискучій грі акторів , а й у самій атмосфері фільму - кому не подобаються зелені Тайванські пейзажі ? А кого не спокушає краса давньокитайського бойового мистецтва? А численні локації фільму , їх дівоча мальовничість , витонченість азіатських жінок , їх строгість і одночасно сексуальність (або сексуальна строгість \ сувора сексуальність ?) . Шукачі філософії та сенсу - просто насолоджуйтеся , усвідомлення важливості процесу прийде саме собою , а якщо не прийде , то подібний жанр просто не для вас. Кожен шукає щось своє , так ось « Тигр, що крадеться, дракон » виразно виступає в ролі « кіно для мене » !

 

  Wo-hu-cang-long-2000-BDRip-2xUkr.avi.torrent
[11.91 Kb] (Завантажили: 18)

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.