Джек Річер

Завантажити Джек Річер 2012 року.

У Піттсбурзі снайпер розстрілює п'ятьох перехожих. Детектив Емерсон йде по гарячих слідах і заарештовує колишнього армійського снайпера Джеймса Барра , що не блещущего розумом. Докази звинувачення безперечні, всі докази говорять проти Барра . Окружний прокурор Алекс Родін пропонує обвинуваченому угоду з правосуддям , але той просить знайти якогось Джека Річер , людини - тінь , на чиє ім'я не зареєстровано ні кредиток , ні номера телефону , ні житла , ні автомобіля - сумнівно , чи існує він взагалі. Але , коли Емерсон викладає його біографію окружному прокурору , раптово Річер є туди сам. Він зустрічається з адвокатом Барра , Елен Родін (дочкою прокурора Алекса Батьківщина ) і заявляє , що під час служби в Іраку виявив провину Барра - той розстріляв чотирьох співробітників приватної охоронної компанії. Однак ті заплямували себе , згвалтувавши 28 іракських жінок , і компанія зам'яла справу.

Тим часом за дивним збігом обставин Барр опиняється в лікарні в коматозному стані після жорстокого побиття. Елен наймає Річер , і той знаходить у справі чимало дивацтв . Чому досвідчений снайпер Барр стріляв з парковки (за яку заплатив , кинувши монетку з відбитком пальця в автомат) , коли сонце било йому в очі , в той час як він міг стріляти з мосту прямо з автомобіля : тоді сонце було б за спиною , жертви виявилися б на одній лінії , а гільзи залишилися б в автомобілі ? Одна з куль влучила в ємність з рідиною і збереглася в цілості як доказ.

 

 

За Річер починається стеження , хтось наймає п'ятьох хуліганів , щоб вони його побили. Річер йде по сліду наймача хуліганів і приходить до висновку , що його теж хотіли прибрати. Машина , з якою здійснювалося стеження , належить будівельної компанії, з якою судилася одна з п'яти жертв снайпера. Елен знаходить якусь міжнародну компанію , яка отримує контракти на благоустрій міст у корумпованих політиків. Річер і Елен розуміють , що Барр невинний і його підставили , що вбити треба було тільки однієї людини , а інші чотири вбивства мали послужити маскуванням...

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.