Пітер Пен

Завантажити фільм Пітер Пен 2003 року. Кожну ніч Венді Дарлінг розповідає своїм братам захоплюючі історії про піратів і їх підступного ватажка капітана Гака.

Але дорослі вирішують , що дочки пора дорослішати , залишити дитячі дурниці і готуватися до життя дорослої дівчини - нареченої. Венді і хлопчики дуже засмучені , але раптом їм представляється можливість продовжити дитинство - полетіти з чарівним хлопчиком Пітером Пеном на острів Нетінебудет . Там , на острові , живуть не тільки загубилися хлопчаки , хоробрі індіанці і таємничі русалки , але також і пірати , на чолі з капітаном Джеймсом Крюком , якому свого часу Пітер відрубав в сутичці праву руку.

 

Венді закохується в Пітера , і той , здається їй , відповідає взаємністю , але раптово виявляється, що для Пітера їхні стосунки - лише гра , він не знає ніяких почуттів і не хоче знати . Венді в сльозах тікає. Тим часом страждає від самотності і нещасний капітан Крюк , який теж прекрасно обізнаний про бездушності Пена. Пірат пропонує скривдженої дівчини місце в команді на своєму кораблі , а сам вирішує вбити Пітера , щоб назавжди від нього позбавитися.

 

Але надії його марні , і в останній битві з Пітером , якому допомогла любов Венді , Крюк гине. Венді з братами і хлопчиськами Пітера повертаються до себе додому , де їх давно і безнадійно чекали батьки . Вони запрошували і Пітера , але той , як не було йому сумно розлучатися з Венді і друзями , все ж залишився самим собою - вічним хлопчиськом .

 

  Peter-Pan-2003-ukreng-BDRip-Hurtom.avi.torrent
[20.18 Kb] (Завантажили: 22)

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Дитячий------
оцінило: 0 люд.