Примарний екіпаж

У переддень Нового року троє п'яниць згадують легенду. Згідно їй померлий останнім у поточному році, у разі якщо він багато грішив, буде управляти протягом усього року примарним екіпажем, який підвозить душі померлих. Один з цих п'яниць, Давід Хольм, помирає рівно опівночі...

Німе кіно для мене завжди було чимось загадковим і непорочним , а дивишся ці фільми з величезним задоволенням унаслідок відсутності мови і акценту на очі , страх , міміку акторів.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм чекав своєї черги для перегляду місяць : тисячу разів пошкодував , що не подивилася його відразу ж , як скачав . Він вразив мою уяву і розворушив , так сказати , мою душу до межі. Шестрем і як режисер , і як актор просто чудовий. Його робота захоплює : ти повністю занурюєшся в ці події , а навколишній світ , особисто для мене , просто перестав існувати під час перегляду. Стає страшно , дивлячись на цього п'яного божевільного, і його дійсно можна порекомендувати любителям «вогненної води » та інших « радощів » життя: відбиває бажання хоча б на годину.

 

На жаль , таких фільмів : глибоких , заворожливих , високоморальних , дуже мало , а шкода !

 

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.