Багно

Головний герой - продажний шотландський поліцейський Брюс Робертсон, схиблений на сексі і кокаїні. Йому б треба розслідувати вбивство, але йому дуже заважають власні дивацтва, звичка розігрувати колег і біганина за дівчатами. За Робертсоном наглядають його напарник Рей Леннокс і начальник Боб Тоал...

Коли вперше почув назву цього фільму , то мені стало незрозуміло , а що ж цей фільм з себе представляє ? Про що він ? і т. д. Коли дізнався що там головну роль виконує Джеймс МакЕвой - то відразу стало зрозуміло , фільм треба подивитися.

 

сюжет :

Початок фільму , коротенько розповідає про майбутні події фільму , вчиняється нічим необгрунтоване  вбивство , а вже через 5 хвилин , ми знайомимося з Робо ( поліцейським Брюсом Робертсоном , у виконанні МакЕвоя ) . Він знайомить нас зі своїми колегами , які теж грають значиму роль у фільмі. Після його оповідань - вже стає зрозуміло , наскільки хороший собою Брюс . Ну і починається шлях до підвищення до звання інспектора ...

У Вас не має доступу для завантажень

актори :

Джеймс МакЕвой постав перед глядачем у самому незвичайному і несподіваному від нього амплуа. Брюс Робертсон , не дивлячись на свою професію , веде досить незвичайний спосіб життя. Він показує факи дітям , нюхає кокаїн , п'є досхочу , напуває друзів і підставляє їх. Його герой , хоч і є рідкісною твариною , які в суспільстві взагалі небажані, але і в той же час , є щось в цьому персонажі . Можливо , за всім цим шаром бруду , ховається хороша людина, якій важко і йому просто не вистачає чогось , можливо самого простого.

 

Інші ж персонажі теж вийшли колоритними і цікавими. Кожен зі своїми проблемами , інтересами і так далі. Загалом « схожих » персонажів у фільмі немає , і це є плюс. Хороша була проведена робота з цього приводу.

 

 

гумор :

Цьому повинна бути відведена окрема тема , хоч я і постараюся коротко про нього розповісти . Це вам не « Муві 43 » , де просто тупуватий і жорсткий гумор , який можливо навіть від тем відходить . Тут гумор більш обгрунтований діями головного героя , і всі ці ситуації , які відбуваються у фільмі - цілком можна пояснити .

 

Моя думка:

«Фільм " Багно" гідний представник жанру кримінальної комедії . Хоч і для цього фільму потрібна своя аудиторія ( тому що він далеко не всім припаде до душі ) . Жорстокий і сильний гумор , гра акторів , сюжет і саундтрек , все в цьому фільмі ідеально. Дійсно - це поки найкраща акторська гра МакЕвоя . Зухвало , потужно і жваво . »


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.