Чорна книга

Завантажити фільм Чорна книга 2006 року.Фільм починається з епізоду випадкової зустрічі Ронні з головною героїнею Рахіллю Штайн в 1956 році в Ізраїлі , де та живе після закінчення війни.

Під напливом спогадів , Рахіль після зустрічі йде до берега моря , і розповідь переноситься в кінець 1944 року, в Нідерланди , захоплені німцями.

 

Рахіль - молода красива німецька єврейка , колишня співачка , змушена під час окупації ховатися в Нідерландах в провінційному будинку у родини небажаного селянина , що змушує її за їжу вивчати на пам'ять Біблію. Під час нальоту бомбардувальників будинок разом з прихистила її сім'єю злітає на повітря , Рахіль залишається наодинці зі врятували її хлопцем і разом вони виходять на місцевого поліцейського і члена руху Опору , який направляє їх на пором , що перевозить євреїв в безпечні райони. На поромі Рахіль возз'єднується зі своєю сім'єю , проте ненадовго : утікачів чекає засідка , і німецькі солдати розстрілюють всіх , хто плив , включаючи сім'ю Штайн . Вдається врятуватися тільки Рахілі . Вона встигає помітити , як німці оббирають трупи в пошуках коштовностей і грошей , а також бачить обличчя їхнього командира .

 

Рахіль рятує місцевий селянин , який має вихід на сопротівленцев ; ті вивозять євреїв під виглядом могильників . Рахіль їде в їх штаб в труні , зображуючи у ньому жертву висипного тифу. У штабі вона знайомиться з Аккермансом і Гербеном Кейперсом . Аккерманс відчуває до Рахілі симпатію. Після декількох місяців чорної роботи вони вирішують взяти Рахіль у свою команду. Під час однієї з операцій Рахіль знайомиться з імпозантним офіцером гестапо Людвігом Мюнтце . Мюнтце явно зачарований дівчиною. Рахіль поступово входить до нього в довіру і стає співачкою в місцевому штабі фашистських військ. Рахіль і Мюнтце стають коханцями.

 

Одночасно Рахіль виявляє в штабі вбивцю своєї сім'ї - це офіцер Гюнтер Франкен , який займається крадіжками єврейських цінностей , привласнює їх за допомогою таємничих спільників - зрадників з числа бійців Опору. Через їх зрад Опір втрачає майже всіх своїх членів. Мюнтце виявляється заарештований через досягнуту з членами Опору негласної домовленості про взаємне припинення вогню ( Мюнтце розуміє , що війна вже програна ) . Військовий трибунал виносить йому смертний вирок. Рахіль також заарештовують , попутно Франкен компрометує її перед уцілілими членами Опору. В результаті Кейперс переконаний , що в загибелі його сина винна Рахіль. Однак Рахіль і Мюнтце за допомогою впровадженого в штаб спільника Опору вдається втекти . Їх мета - обчислити зрадників і розрахуватися з ними.

 

Тим часом Німеччина капітулює . Вцілілий офіцер Франкен розуміє , що необхідно бігти з награбованим . На катері він відпливає з Нідерландів , однак на судні причаївся Аккерманс , який вбиває Франкена і його помічника . Тим часом Рахіль і Мюнтце змушені ховатися, оскільки вона була свого роду служницею у нацистів , а він - сам колишній нацист , винна у багатьох вбивствах. Вони приходять до нотаріуса Смаалу , у якого зберігалися гроші всіх місцевих євреїв і у якого колись зберігала гроші сім'я Штайн . Під час зустрічі в його конторі відбувається інцидент , в ході якого Смаала і його дружину вбиває хтось ; Мюнтце кидається за ним на вулицю , однак йому заважають натовпу святкуючих городян. Раптово Мюнтце виявляється пізнаний одним з святкуючих ; його хапають і здають владі . Те ж саме відбувається з Рахіллю , яка опиняється в абсолютно принизливому становищі: всі колабораціоністи зазнають принижень і побоям з боку « перемогли » (в одній зі сцен Рахіль роздягають , б'ють і обливають фекаліями ) .

 

Рятує її Аккерманс , тепер став дуже шанованою людиною . Він приводить її до себе додому , показує вилучені у Франкена цінності. Рахіль дізнається від нього , що Мюнтце розстріляний. З дівчиною трапляється істерика. В якості заспокійливого Аккерманс уколює їй ліки, яке виявляється смертельною дозою інсуліну. Пригадавши розмова членів Опору , Рахіль , щоб підвищити рівень цукру в крові , з'їдає плитку шоколаду зі своєї сумочки і втікає .

 

Тим часом невтішний Кейперс , який втратив сина , керує розкопками останків жертв . Рахіль приїжджає до нього , розповідає всю правду про змову Франкена і Аккерманса , на доказ якого показує знайдену у Смаала чорну записну книжку , де містяться всі імена євреїв , убитих в ході таких грабіжницьких рейдів. Удвох вони захоплюють Аккерманса , закривають його в труну , в якому колись перевозили загримованих під мерців євреїв. Аккерманс задихається в ньому , в той час як Рахиль та Кейперс слухають його крики , сидячи на тихому березі річки .

 

Завершується фільм поверненням в Ізраїль 1956 року народження, де Рахіль на березі моря виявляє її сім'я , що складається з чоловіка і двох дітей ; вчотирьох вони йдуть в кібуц , як раптом їх спокій порушують ізраїльські війська , які беруть оборонні позиції. Вдалині рвуться бомби , що сповіщає початок Суецької кризи 1956 року.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.