Матриця. Трилогія

Завантажити Матриця. Трилогія 1999-2003 року.Фільм зображує майбутнє, у якому люди насильно під'єднані повсталими машинами до Матриці — інтерактивної комп'ютерної програми, що симулює дійсність.

Фільм Матриця. Головний герой фільму — хакер Томас Андерсон на прізвисько Нео. Несподівано для себе він дізнається, що увесь навколишній світ — лише ілюзія, а справжній світ вже давно полонений і знищений комп'ютерами. Нео дізнається що він Обраний і на нього покладена надія урятувати останній притулок людей на планеті — місто Зіон.

Фільм Матриця.Перезавантаження. Борці за свободу Нео, Трініті і Морфеус продовжують керувати повстанням людей проти Армії Машин. Для знищення системи репресій і експлуатації вони змушені вдатися не тільки до арсеналу чудової зброї, але і до своїх видатних навичок. Участь у місії по порятунку людської раси від її повного винищування приносить їм більш глибоке розуміння конструкції Матриці й усвідомлення центральної ролі Нео в долі людства.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм Матриця.Революція.Поки армія Машин намагається знищити Зіон, його жителі з останніх сил тримають оборону. Бейн і Нео є непритомні. Морфеус перебуває у глибокій депресії після усвідомлення того, що все, у що він вірив, — брехня. Нео опиняється на станції метро. Це перехідний пункт між Матрицею і світом машин. Він зустрічає програміста-індійця Рама-Кандру з дружиною Камалою і дочкою Саті. Рама-Кандра повідомляє Нео, що станцією керує Провідник, що підпорядковується Французу (Меровінгену). В цей момент приїжджає поїзд, і Нео намагається пробратися на нього. Однак Провідник відмовляє йому і ударом кулака кидає його в стіну.

Серафим зв'язується з Морфеусом, щоб повідомити йому про зустріч з Піфією. Вона повідомляє Морфеусу і Трініті про пастку, в яку потрапив Нео. Серафим, Морфеус і Трініті намагаються зловити Провідника, але той тікає від них. Трійця їде в клуб Меровінгів і змушує його звільнити Нео.

Після звільнення Нео вирушає до Піфії. Вона говорить Нео, що Сміт є його повною протилежністю. Як тільки Нео покидає піфію, до неї приходять клони Сміта, що до цього поглинули Серафима і Саті. Один з них перетворює піфію в одного зі своїх клонів і дізнається таким чином те майбутнє, яке бачила Піфія.

В цей час в реальному світі команди «Навуходоносора» і «Хаммера» знаходять корабель Ніобі «Логос» з його командою. Далі вони допитують Бейна, що опритомнів - він каже, що нічого не пам'ятає. Нео приймає рішення — він просить віддати йому корабель, щоб він зміг відправитися в місто машин виконати те, що йому призначено. Капітан Роланд не вірить в пророцтво і вважає Нео божевільним. Ніобі віддає йому свій «Логос», бо Піфія сказала, що їй потрібно буде вирішувати: допомогти Нео чи ні. Він і Трініті відлітають. Дві команди розробляють план повернення в Зіон і виявляють тіло Меггі, убитої Бейном, який сховався на «Логосі». Він бере в заручники Трініті, але пізніше відпускає її, щоб битися з підоспілим Нео, який, хоча і не відразу, розуміє, що під маскою Бейн ховається Сміт. В ході сутички Бейн випалює Нео очі. Але Обраний тепер може бачити істинний образ Бейна і вбиває його. Трініті стає пілотом, а Нео, отримавши можливість бачити всю інфраструктуру міста машин, вказує їй напрямок.

В цей час в Зіоні розігрується жорстока битва з машинами, що добралися до міста. Безліч воїнів гине. Незабаром командир дізнається про те, що до Зіону летить «Хаммер», чий електромагнітний випромінювач може вивести з ладу машини, які напали на місто. Капітан Міфуне намагається дістатися до воріт, але машини вбивають його. Перед смертю він передає своє завдання юнакові, який встигає відчинити ворота. «Хаммер» влітає в Зіон і виводить з ладу машини електромагнітним імпульсом. Проте командування людей розуміє, що це ще не перемога — до Зіону все ще прагнуть тисячі машин. Люди ховаються в печері і готуються до останньої битви.

Поряд з Головним Комп'ютером Нео і Трініті атаковані мисливцями. Нео намагається знищити їх, використовуючи свої здібності, але машин дуже багато. «Логос» врізається у спорудження поруч з Головним Комп'ютером. Коли Нео оговтується, Трініті помирає у нього на руках. Нео йде до Джерела. Нео зустрічається з Головним Комп'ютером і пропонує договір: якщо він перемагає Сміта, що заполонив Матрицю, машини припиняють війну з людьми. Головний Комп'ютер погоджується. У цей час друга хвиля мисливців атакує Зіон, надії у людей більше немає. Але Морфеус вірить у Нео.

За допомогою Головного Комп'ютера Нео з'являється в Матриці, заповненій клонами Сміта. Він вступає у бій зі Смітом-Піфією. Починається смертельна битва на землі і в повітрі. Обидва героя рівні за силою. У ході битви Сміт надсилою скидає Нео на землю, в результаті чого утворюється величезний кратер. Однак Обраний живий і продовжує боротьбу. Нарешті Нео розуміє, що йому не перемогти, і щоб знищити Сміта, потрібно щоб той перетворив його на одного з своїх клонів, і так як Нео підключений до Матриці через Джерело, то тим самим Головний Комп'ютер зможе знищити Сміта. Він перестає битися і дозволяє Сміту перетворити його на одного зі своїх клонів, що Сміт і робить. Раптово Сміт-Нео починає світитися і тріскатися, поки нарешті не вибухає. Зі Смітами по всьому місту починає відбуватися те ж саме. Програма Сміт повністю стирається Головним Комп'ютером.

Коли всі Сміти вибухають, Матриця перезавантажується. Мисливці, нападники на Зіон, припиняють атаку і відлітають. Морфеус розуміє, що Нео врятував їх. Тіло Нео, який приніс себе в жертву заради життя людей, відвозять.

Архітектор зустрічається з Піфією і каже їй, що її гра з системою була дуже небезпечною. Вона відповідає йому, що зробила це заради змін, і питає Архітектора, що буде з людьми, підключеними до Матриці. Він відповідає, що кожен, хто захоче вийти з Матриці, отримає таку можливість, а на дивне для Архітектора питання, яке задає Піфія — «Ви даєте слово?», Вона чує у відповідь: «Хто я, по-вашому, людина?». Серафим та Саті зустрічаються з Піфією, і Саті створює барвистий схід на честь Нео. Саті запитує у Оракула, чи побачить вона знову Нео, на що та відповідає: «Я думаю, що так. Одного разу». Серафим запитує у Піфії: «Ви знали, що все закінчиться саме так?», А вона відповідає: «Ну що ти? Звичайно, ні. Просто вірила в це. Вірила я в це».

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.