Назад у майбутнє. Трилогія

Дійсно класика.  Найцікавіше, що нікому не набридає. Гумор, універсальний для всіх віків. Божевільного виду Док знову майбутнє, минуле і зовсім минуле. Заплутано було так, що всією родиною кожен раз сиділи й розплутували.

Друга частина - найбільш насичена подіями і найцікавіша - це точно! Усім без винятку Майкл Джей Фокс бачиться тільки в цьому фільмі. Це його візитна картка.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет:

Частина перша.

Підліток Марті за допомогою машини часу, спорудженої його другом професором Доком, потрапляє з 80-х в далекі 50-і. Там він зустрічається з своїми майбутніми батьками, ще підлітками, і другом-професором, зовсім молодим. Він порушує природний хід подій минулого, чим викликає масу смішних і драматичних ситуацій. Власна кмітливість і фантазія професора допомагають здолати всі перешкоди і благополучно повернутися до себе, в свій час.

 

Частина друга.

Продовження  історії - Назад у майбутнє - про пригоди у часі американського підлітка. Цього разу з допомогою модернізованої машини часу Марті з 80-х років потрапляє у майбутнє. Діти Марті в небезпеці, і їх потрібно рятувати. Коли Марті і Док повернулися назад у 1985 рік, то побачили зовсім інший світ, у якому мама Марті була одружена з ненависним Біфом, а батько помер 12 років тому. Виявляється, коли вони з Доком були у майбутньому, старий Біф викрав машину часу і змінив історію...

 

Частина третя.

Захоплююче завершення трилогії "Назад у майбутнє" про подорожі у часі. Невтомний Марті МакФлай відправляється у 1885 рік на Дикий Захід до ковбоїв та індіанців, щоб знайти свого друга-вченого Дока. Марті сподівається змінити історію, інакше Дока повинні убити пострілом у спину. Щоправда, це не так просто, оскільки після прибуття на Дикий Захід у машини часу витікає бензин. А на той час у світі бензину ще не було, тому вони не можуть розігнати машину часу до потрібної швидкості...
Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.