Всередині Л'ювіна Девіса

1960-ті роки, США. Л'ювін Девіс — колишній моряк, а тепер музикант, що грає музику у стилі фольк. Недавно його друг і колега здійснив самогубство, його щойновиданий альбом не продається, а він сам не має грошей на життя. Л'ювін не гребує різною роботою, а також у нього є мрія — підкорити велику сцену.

Написати нову пісню - це не означає скласти хитромудрих байку з нелічена кількість рядків з двома персонажами і метафоричним підтекстом. Написати нову пісню - це не означає « простукати » власний хіт пальцями по столу , коли почув знайому мелодію по радіо. Написати нову пісню - це не означає бити себе по лобі в пошуках гарячої теми , яка могла б сподобатися комусь . Написати нову пісню - це не означає прочитати віршик на ранку або відповісти на питання , вальяжно підняв руку серед гримучої натовпу. Написати нову пісню - це можливо будь-яким способом , але чомусь виходить не у всіх. Виходило , кажуть , у стародавніх монголів - кочівників зі східним голоском ; кажуть , що виходило навіть у перських моряків , які забирають данину у степових народів. Кажуть , що у наших предків були незвичайні пізнання в музиці - тому й увійшло в народ стільки відомих важких дум і балад , які часто звучали у всіх селах і хуторах . Трохи пізніше , на цю моду пішов великий попит , але пісні - то виходили зовсім інші. Від джазу і блюзу курсор вказав на фолк -рок , стиль якого до цих пір користується якоюсь популярністю у молоді. Не тому , що він незабутній і культовий , а тому що більш пісенний і плідний , хоча не варто забувати і про інші музичні напрямки ...

  Inside-Llewyn-Davis-2013-ukr-BDRip-Hurtom.avi.torrent
[14.85 Kb] (Завантажили: 1)

І кому в ті лихі 60 - е хотілося писати пісні , думається нам , кому вони були потреби , хто на них мав попит. Вам варто подивитися цю душевну кінострічку братів Коенів - і ви відразу ж зрозумієте , про що тоді писалися пісні , і як молодим виконавцям доводилося їх тоді записувати , презентувати , ставити на них концерти , адже доля посміхнулася не кожному , кожному тільки лише серце підкаже , що буде далі.

 

Так і свідомість підказує двом знаменитим режисерам створювати чергову феєрію , що перетворює звичайні предмети різних часів в мелодійні контрастні оповідання , чого колись домагався Чехов у своїх друзів і створював сміховинну історію. Крім сміху , в картинах Коенів панує і трагедія , будь то пригода або холерна депресія. У фільмі « Усередині Льюин Девіса » жанри комедії і драми щохвилини сплітаються в кожній дивовижної ситуації , колються , ріжуть , стукають у двері і мерзнуть на сходинках , як доводилося іноді головному герою . Я вже готовий був повірити , що це один з найяскравіших коенівський проектів , готовий був прийняти стиль братів і викладену тут детальність , але в якій мірі ближче до кінця я значно засумнівався у своїх прогнозах . Нью -йоркські сингли готові були збити мене з пантелику , залучали і поїли мене своїм фонтануючим ефектом , але я частіше заглядав за ширму , і там я бачив вже кілька не те видовище. Я не був розчарований , злегка засумнівався і підмітив Невеликий недолік ідеї , маленьку сценарну непродуманість - і тільки лише для заключних сцен , нехай повториться знову , але не відчутих логічно .

 

Основний персонаж картини - музикант Льюин - у відповідному виконанні Оскара Айзека , зобразив типового мандрівного підкорювача міст , якому потрібно пройти нелегкий шлях з «вузьких вуличок в більш широкі ». Для Айзека - це ще один акторський захід у його біографії , найперспективніший і величний . Наочно продемонструвавши ритм того часу , він не виходить з образу і залишається в ньому , як в дорогому йому костюмі , купленим щойно. Як і його дітища - композиції , які відразу вразили мій слух ( одна з них « All around this world »). Так само здивувала юна пара - Кері Малліган і Джастін Тімберлейк , - жарти на адресу яких в одному шумному барі я порахував недоречними і образливими . Найбільше мене здивувала Малліган , якій я став захоплюватися останнім часом , в цій ролі я взагалі її не впізнав , така колка і необачна , просто талановито ! Тімберлейк - тримався в хорошій формі. Інша пара , вже постарше , - Ітен Філліпс і Робін Бартлетт - привнесла більше світлості і затишку в дану роботу , пов'язано , звичайно , з рудим котом , гостями в їх будинку і визнанням напрямки музичного , особливо сподобалася Бартлетт . Більш вражаючих і артистичних рис додали , без всяких сумнівів , бравий коенівський ветеран Джон Гудман , сплячий начальник з кульгавими намірами , і його особистий водій Гаррет Хедлунд , кадри за участю яких , як на мене , були одними з найбільш вдалих і іскрометних в даній роботі. Обурливим і проблематичність Гудмана , як впливового гусара , порадували мене і не усували від загальної коенівський дійсності , що панувала тут. Своїм епізодичним явищем оголосив «правду в очі» Ф. Мюррей Абрахам , нібито оголосивши вердикт нікому ще не відомому гітаристу з великою душею Льюин Девісу .

 

 

Як я вже сказав , дивовижне враження на мене справили , в основному , пісенні акти , деякі з них до цих пір грають в моїй голові. За це похвала композиторам . З графікою і костюмами також не було промахів. Режисерський жаргон , як завжди , на висоті! Але символічну точку у своїй історії їм так і не вдалося поставити , якось навіть це було помітно протягом усього фільму , щось , таки , було упущено .

 

Чи можна написати чудову пісню зараз , в наші дні? Звичайно , додайте до цього музичний супровід і заклейте в дискову оболонку , щоб можна було це потім продати. Або взагалі нічого не робіть , залиште все як є , ви самі маєте право вирішувати. Ізлейте страждання або веселість грою на звичайній гітарі , грою сильною і продуманої , грою між хвилюючих рядків ...


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.