Халк

Девід Беннер - учений і працює на уряд. У нього ідея створення універсальних солдатів, які нічого не бояться, мало уразливі і швидко відновлюються. Але йому заборонили ставити досліди на людях, і він вирішує ввести препарат собі. У нього народжується син, Брюс, і він бере його кров на аналіз. Зрозумівши, що створив щось жахливе, він намагається убити його. Але на захист стає Едіт, його мати, і Девід випадково вбиває свою дружину, за що потрапляє у в'язницю на тривалий термін. Брюс в цей час зростає і теж стає ученим, при цьому дитинства свого практично не пам'ятає. У нього навіть виникають романтичні відносини з Бетті, дочкою генерала Роса. 

У Вас не має доступу для завантажень

 

Випадково він піддався дії гамма-променів і при спалахах люті перетворюється на Халка - зеленого велетня неймовірної фізичної сили. Щоб дістати його можливості, військові намагаються дістати його. Їм це успішно вдається, але перетворившись на Халка, Брюс тікає від них, при цьому зруйнувавши підземну секретну військову базу і декілька одиниць військової техніки. Але через кохання до Бетті він знов добровільно здається. 
До цього часу його батько, Девід, вже вийшов з в'язниці і бачив, що його син перетворюється на Халка. Діставши його аналіз крові, він спочатку підсилає мутованих собак до Бетті, а потім сам мутує. У нього з'являється здатність набувати властивості речовин до яких він доторкнувся, і він стає Поглиначем. Він просить зустрічі з арештованим сином як єдиний родич, хоча насправді він хоче дістати його силу. Він починає битися з Халком, перетворюючись на електричну людину, потім в скелю і потім у водну істоту. Зрештою Халк віддає йому силу, але Девід не витримує її і самознищується. 
Проходить рік, вважається, що Брюс загинув, але насправді він вирішив сховатися в Південній Америці, де живе і працює.

 

 

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.