Ця незручна мить

Джейсон, Деніел і Майкл - типові мешканці Мангеттена, красиві дотепні хлопці. Після того, як одного з них кидає дівчина, вони клянуться більше ніколи не заводити серйозних стосунків. Але дуже скоро, після купи «незручних моментів», вони зустрічають справжнє кохання. І як тепер бути з дружньою угодою?

У Вас не має доступу для завантажень

 

Це легкий фільм , в якому присутні і смішні моменти , і сумні , а найголовніше , більшість з них , як часто буває і в житті , незграбні . Ці незручні ситуації чекають героїв часто-густо : чи то ти прийняв дівчину за повію , чи то прийшов на вечірку не в тому костюмі , чи то ти боїшся визнати друзям , що закохався.

Хоч багато хто ставиться до фільму негативно і вважають його виключно «жіночим» , але це не так. Адже , які б суворі й нахабні не були на перший погляд хлопці , вони теж відчувають , переживають. Виявляється не тільки дівчата можуть бути емоційними і одержимими на почуттях.

Особисто у мене після перегляду залишилися приємні і теплі враження. Цікава і мила романтична комедія про взаємини між хлопцями і дівчатами.

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.