Ми були солдатами

7-й мотопіхотний полк був першим, який вступив у бій на території В'єтнаму. Сталося це в 1965 році, і з 400 чоловік за 3 дні жорстокої бійні вижило лише кілька десятків солдат - зелених, неоперених новачків, за дві ночі, проведені в джунглях, вони постаріли на добрий десяток років.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Історія протистояння 400 солдатів американської армії і 4000 (!) В'єтнамських військ ... Думаю , це вже повинно зацікавити глядача! Та й проблема воєн завжди буде актуальною. Адже війна - це щось більше , ніж просто втрата людей.

 

Всі актори , задіяні у проекті , дуже гідно увійшли в свої ролі. Вище всяких похвал. Адже показати на екрані військових, яким «смерть дихає в обличчя» , досить непросто. До гри Мела Гібсона я взагалі не можу причепитися. Дивовижно зіграно , що ще сказати . 

 

Єдине , що мені не зрозуміло , так це маленькі збори картини . Адже картина прекрасна в своєму жанрі. Це не просто ДРАМА , це щось більше . І для людей зі слабкими нервами і особливо сентиментальних я б її ... все-таки порекомендував . Адже саме завдяки таким фільмам розумієш справжню ЦІННІСТЬ нашого життя.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.