Невловимі

У центрі сюжету група підлітків, які вирішили протистояти загарбниками і тікають в ліс, де засновують партизанський загін і називають себе Росомахами. І так, як вони знають місто краще, ніж їхні вороги у хлопців може все вийде. І ворогові не допоможе навіть техніка, яка погасила світло на всьому узбережжі.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Фільм про те , як раптово звалилося на США військове вторгнення Північної Кореї кардинально змінило життя групи підлітків , очолюваних піхотинцем Джедом Еккертом , що зробили відсіч нападникам . З різнобічних головних персонажів у нас є брати Джед і Метт Еккерт , нерозуміння між ними є драматичною стороною фільму , Роберт , зіграний дебютує у військовому кіно Джош Хатчерсон , Деріл , з яким пов'язана не менше драматична сюжетна лінія й кілька осіб прекрасної статі , за розкриттям характерів яких я , зізнатися, не догледів.

 

Головним чином чіпляє дух патріотизму , яким повністю пронизаний даний фільм , звідси і героїзм персонажів. Присутній максимальне наближення до реальності. З трепетом спостерігав сцену , в якій небо було буквально всипане військовими корейськими літаками , після якої почався соковитий екшен , добре показаний оператором.

 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.