Шарада

Реджина Ламберт проживши з чоловіком у шлюбі кілька місяців, повернувшись з курорту і дізнається, що вона тепер вдова. У поліції їй повідомляють, що її чоловік загинув при загадкових обставинах і виявлений він був в одній піжамі - хтось скинув його з поїзда, коли він збирався покинути країну...

У Вас не має доступу для завантажень

 

Визначення слова: « шаради - загадка , в якій загадане слово ділиться на кілька частин - окремих слів , а також така загадка , яка надається в живих сценках ».

 

Шарада ... Немає найбільш точної і відповідної назви для цього фільму. Героїня Одрі Хепберн , Риджина , відважилася на розлучення з нелюбом чоловіком Чарльзом . Але по приїзду в Париж , жінка не знаходить ні чоловіка , ні меблів у квартирі ... Нічого , крім поганих звісток від поліції : Чарльза вбили , а гроші , який він заборгував уряду - ніхто не може знайти. І тепер Ріджині загрожує смертельна небезпека - злочинці думають , що гроші у неї ! « В один прекрасний ранок ви ризикуєте прокинутися мертвою» - оптимістично заявляє один з героїв фільму.

 

За майже двогодинний сеанс , Риджина встигає знайти безліч трупів , кілька разів збігати від убивць і звичайно ж знайти симпатичного чоловіка , якого і зіграв Кері Грант .

 

« Шарада » - це дивовижний детектив , в якому не так багато діючих акторів , але кожен з них внесе якусь загадку у фільм . Героїня Хепберн порадує око своїм чарівним личком , так мило виражає переляк чи радість , а також своїми запаморочливими нарядами від Givenchy. 

 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.