Впіймай мене, якщо зможеш

Френк Ебеґнейл встиг попрацювати лікарем, адвокатом і пілотом на пасажирській авіалінії — і все це до досягнення повноліття в 21 рік. Майстер в обмані і шахрайстві, він також володів мистецтвом підробки документів, що кінець кінцем принесло йому мільйони доларів, які він отримав по фальшивих чеках. 
Агент ФБР Карл Хенретті віддав би все, щоб схопити Френка і притягнути до відповідальності за його діяння, але Френк завжди випереджає його на крок, примушуючи продовжувати гонитву.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Френк Ебігнейл, юний хитрун і бешкетник, з відмінними мізками в суміщенні з дитячою фантазією, вже в новій школі вражає нас своєю витівкою в ролі вчителя по французькому в своєму ж класі.

Хлопець, який все життя любив свою матір, яка не мала до нього настільки ж щирих почуттів і зрадила його в такому раниму віці. Протягом усього фільму він щиро вірить в любов і намагається отримати це відсутнє йому почуття.

Том Хенкс, незрівнянний, як і завжди. Його гра заворожує мене вже багато років. І в цьому фільмі його батьківська строгість і любов до цього хлопчиська виражається професійною грою.

Авантюрна біографія вражає повноцінністю дій і гладкою грою, що дозволяє все зрозуміти без пояснень і додумок.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.