Два дні в Парижі

Маріон і Джек, намагаючись відродити свої відносини, вирішують відвідати Париж - всесвітнє місто закоханих. Джек знає, що тут живуть батьки Маріон, але він не знає, що тут живуть і декілька її колишніх бойфрендів ...

У Вас не має доступу для завантажень

 

Жюлі Дельпі зняла фільм про те що може статися, коли в любові стикаються представники двох різних культур. Вийшло дуже смішно!

Француженка Маріон привозить американця Джека на свою батьківщину, в Париж, і тут для Джека проявляється серія безперервних одкровень про свою кохану, з якою вони прожили разом вже два роки. Але, виявляється, що вони зовсім не знають один одного.

Схоже, що Джек не тільки заново дізнається Меріон, але ще і дуже багато чого він відкриває для себе про самих французів, від яких у нього просто культурний шок.

У стрічці відображені, мабуть, всі відомі стереотипи про французів, і після такого фільму, напевно, у багатьох виникне такий же культурний шок як і у Джека!

Особисто у мене, після перегляду, навіть зменшилося бажання побувати коли-не будь в Парижі. Але, тим не менш, це все ж кіно, яке приємно дивитися!

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.