Філософи

У міжнародній школі в Джакарті учитель філософії кидає виклик своєму класу з двадцяти учнів, які отримують вищу освіту. З них лише десять потраплять в підпільний притулок для того, щоб перезавантажити людський рід у випадку ядерного апокаліпсису...

У Вас не має доступу для завантажень

 

Це не нудний фільм про мужиків - філософів, які вже багато побачили в житті. Цей фільм про підлітків, яким тільки належить вийти у величезний світ. А вони, як відомо, володіють особливим сарказмом і максималізмом, властивим тільки їм.

З 20 осіб студенти повинні вибрати тільки 10, які «гідні продовжити рід людський». Це стало випускним іспитом з філософії. Я нікому не побажаю опинитися в такій же ситуації з таким випускним тестом.

Філософія - наука про пізнання світу. Але я б відмовився жити в такому світі, де панує тільки логіка, як намагався показати учитель.

Люди взагалі не мають права вирішувати долю інших.

Звідки ви знаєте, кому жити, а кому загинути? Чи маєте ви право взагалі так робити? Вирішує натовп? Або краще принести в жертву одну людину, щоб врятувати більшість? Чому людина взагалі бере на себе зобов'язання вирішувати такі питання.

Ми не маємо права обирати, хто повинен жити, а хто загинути. Шанс на виживання повинен бути у всіх. І в нашому житті не місце логіці. Якби все надходили логічно, жити було б нудно і безбарвно. Ніяких фарб, ніяких веселощів і ніякої радості.

Вибирайте самі, в якому світі ви хочете жити. І виберіть собі філософію вашого життя, але ніколи не будуйте її на логіці.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.