Полонянки

Викрадена шестирічна дівчинка і її подруга. Батько однієї з них впадає у відчай, і не покладаючись ні на кого починає вершити правосуддя сам: бере в заручники людину, підозрювану у викраденні дівчаток. Тепер саме його шукає вся місцева поліція і детектив Локі...

У Вас не має доступу для завантажень

 

Що б там не казали, фільм «Полонянки» один з кращих трилерів , які я коли - небудь бачив. З перших хвилин сюжет затягує, інтрига наростає як снігова куля, і до останньої хвилини ти не здогадаєшся хто в підсумку вбивця. Дві з половиною години фільму пролетіли як одна мить, і я давно не отримував стільки задоволення від перегляду. Цікавий сюжет, акторська робота, операторська, загалом, все було на вищому рівні. Я останнім часом часто засмучуюсь після перегляду тієї чи іншої картини, але цей фільм був для мене як ковток чистої води після тижневої прогулянки по пустелі.

Особливу увагу хотілося б приділити акторській грі. Я повірив кожному слову кожного актора, я відчув все, що відчували головні герої, я пережив все це разом з ними. Музичний супровід на вищому рівні.

Відмінний фільм, який вартий перегляду.

 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.