Падіння чорного яструба

1993 рік, Сомалі, громадянська війна. Війська генерала Аддіда контролюють все життя в Могадішо, заважаючи одержувати людям гуманітарну допомогу. Уряд США розпочинає операцію по захопленню генерала, плануючи вкластися в 45 хвилин. Але реальність міняє їх плани і коротка місія перетворюється на криваву бійню на години з десятками загиблих і поранених...

У Вас не має доступу для завантажень

 

«Падіння чорного яструба» просто приголомшливий фільм. Він мені дуже сподобався. Я його переглядав дуже багато разів. Мабуть це кращий військовий фільм.

Сюжет фільму заснований на реальних подіях. Дія відбувається в 1993 році в Сомалі. Там править жорстокий тиран Аддіда. Він вбиває мирних жителів. У Сомалі йде громадянська війна. Американські солдати щоб ​​припинити цей жах, відправляються в Сомалі, щоб захопити Аддіда. Сюжет дуже цікавий. У фільмі дуже багато непередбачуваних сюжетних поворотів. Дуже важко передбачити що буде далі. У картині дуже багато персонажів, і в кожного своя історія. Взагалі за діями цих героїв дуже цікаво спостерігати. Найголовніше те, що фільм не нудний, і він переглядається на одному диханні.

У підсумку скажу що даний фільм безумовно шедевр. Настільки цікавих, захоплюючих і реалістичних бойовиків, я не бачив. Це приголомшливий фільм, який просто зобов'язані подивитися ті, хто любить даний жанр та військову історію.

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.