Зачарована

Прокляття злої відьми переносить принцесу з мультиплікаційної казки до сучасного Нью-Йорка, перетворюючи її на живу дівчину, але з намальованими уявленнями про життєві дрібниці. 
Випадок зводить її з красенем-трудоголіком Робертом, проте остаточно проникнутися симпатією один до одного цій парочці непросто ? їм постійно заважають все нові і нові персонажі, які прибувають на Манхеттен з казкової мультиплікаційної країни: прекрасний принц, зла мачуха, дворецький і навіть... білка, яка говорить.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Ми часто мріємо перенестися в казку. А тут сталося навпаки - казка прийшла в реальний світ. Вони цього не хотіли, але потрапили до нас.

Дуже яскрава комедія. Красиві костюми, постановки танців. Герої взяті зі старих діснеївських мультфільмів і різних казок. Тут вам весь набір: і принц, і зла королева, і тварини що розмовляють. На мій погляд, вельми вдало взяли на роль Еммі Адамс. Грати казкову наречену принца у неї виходить. Відчужений погляд, зачіска, посмішка і спів дуже нагадують «Сплячу красуню». І, хоча кінцівка передбачувана, переживаєш за героїню до самого фіналу фільму. Джеймс Марсден неодноразово викликає посмішку. Роль дурнуватого принца взята на «Ура».

У фільмі красивий саунтрек, який, якщо я не помиляюся номінувався на Оскар. А танець у парку поставлений великим масштабом! Пам'ятаєте як у мультфільмі «Король Лев» танцювали звірі? Цей танець в парку нагадує таке ж видовище, це красиво і весело.

Фільм захочеться переглянути ще раз. І, можливо, не один. Ця казка дає зайві приводи помріяти, зануритися в незвіданий світ. Творцям - велике спасибі за це творіння.

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.