Копи на підхваті

Нью-Йоркські детективи Аллен Гембл і Тері Хойтз ведуть поліцейську бухгалтерію. Гемблу така робота в радість, Хойтзу — покарання. Коли напарникам випаде шанс вийти з тіні — прийти на допомогу своїм кумирам, детективам Денсону і Манцетті — стане ясно, що в бухгалтерію Гембла і Хойтза заслали не дарма.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Давно я не бачив такої дійсно смішної комедії. Тут гумор протягом усього фільму, жарт за жартом. Загалом мені було дуже смішно.

Сюжет тут простий: на заміну двом найкрутішим копам приходять офісні копи, які весь фільм змушують сміятися. Також у фільмі присутні екшн сцени і сцени погоні, які виглядають досить таки красиво.

Тепер про головних героїв:

Марк Волберґ - дуже хороший актор. З ним я бачив дуже багато гідних фільмів, але жодного разу не бачив його в комедійному фільмі. Тут він впорався відмінно, але звичайно велика частина гумору приділялася Віллу Ферреллу.

Вілл Феррелл - непоганий комедійний актор. Фільмів з ним я бачив мало, але з упевненістю скажу що в цьому фільмі він був дуже гарний.

Двейн Джонсон - відмінний актор. Хоч у фільмі у нього була роль невелика, впорався він з нею гідно. Але це не перший комедійний фільм у нього, останнім часом він тільки в комедіях і знімається.

Семюель Л. Джексон - актор вищого рівня. Скільки у нього чудових ролей, що не перерахувати. Тут він був теж на висоті, хоча і був присутній у фільмі від сили 15 хвилин.

Підсумок: чудова комедія з відмінним гумором і красивими сценами погонь і перестрілок.

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.