Далласький клуб покупців

1985 рік. Техаському ковбою, гравцеві і хулігану ставлять страшний діагноз СНІД і дають не більше місяця життя. Але підприємливий головний герой не здається. Разом з новим другом, він налагоджує вигідний бізнес - контрабанду нелегальних ліків - і організовує "Далласький клуб покупців".

У Вас не має доступу для завантажень

 

Я люблю сильні фільми, що залишають слід не тільки в моїй пам'яті, але і в моєму світогляді. Мова якраз і піде про один з таких фільмів.

Сюжет. Про нього вам досить знати, що мова піде про боротьбу за життя, поряд з боротьбою з суспільством. Відбудеться дивовижне перевтілення. Здавалося б як непримиренний гомофоб, який навіть говорити спокійно не міг про гомосексуалізм, стане кращим другом для транссексуала? Як ми бачимо з фільму, обставини поміняють всіх.

Гра акторів. У мене не вистачить слів, щоб висловити своє захоплення Метью МакКонаґі і Джаредом Лето. До того як подивитися фільм, я був впевнений, що відгуки про їхню гру у фільмі сильно перебільшені. Хоча я навіть не назву це грою. Це були інші люди, зовсім нові і ніяк не схожі на звичайні образи цих двох акторів. Звичайно ж, тепер я цілком і повністю впевнений, що вони отримають свій Оскар. І це буде абсолютно заслужено, особливо для МакКонаґі, який у фільмах типу «Привиди колишніх подружок» та «Супермайк» грою не відзначався. Це прорив, що заслуговує визнання кіноакадемією.

Мабуть, цей фільм я буду радити всім друзям. Як приклад дивовижної боротьби. Як демонстрацію сили однієї людини, який зумів врятувати сотні життів. Як просто відмінний фільм. Дивіться, ви не пошкодуєте.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.