Шалені

На околицях невеликого містечка падає літак, на борту якого знаходиться прототип біологічної зброї, призначення якої створювати хаос у ворога. Прототип потрапляє у водну систему міста, і хаос починається...

У Вас не має доступу для завантажень

 

Сюжет сучасних «Шалених» також заворожує і інтригує, як і картини схожого жанру: невеликий населений пункт заражають небезпечним вірусом за допомогою біологічної зброї і з метою запобігання епідемії вирішують стерти його разом з місцевими жителями з лиця Землі.

Актори Тімоті Оліфант і Рада Мітчел приголомшливо впоралися з ролями коханих, геройськи боряться з беззаконням військових, мета яких знищити всіх місцевих жителів. Люди у формі і зі зброєю в руках не відчувають жалю, не розуміються в причинах і наслідках. Вони просто виконують завдання: «Запущено протокол ізоляції», - чуємо ми на початку і в кінці фільму.

До глибини душі вражає жорстокість людей, показаних у картині: військових (які запрограмовані вбивати, неважливо кого і як), родичів (які, щоб врятувати себе, кидають найближчих) і, звичайно, самих заражених небезпечним вірусом людей. Хоча останніх можна виправдати: вони безнадійно хворі на відміну від військових і «здорових» людей.

Шалені. І все ж хто вони? Ті, хто заражені? Або ті, хто в надії врятуватися тікають з міста? Та ні. Мабуть божевільні ті, хто готові вбивати і знищувати все і всіх, не спробувавши розібратися і врятувати ні в чому не винних людей.

Звичайно, гучних слів до переглянутої картин, на жаль, сказати не можу, але подивитися все ж варто. Хоча б для того, щоб порівняти з уже побаченими, схожими фільмами і постаратися знайти в «Шалені» щось своє, унікальне.

 

 

 


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.