Судна ніч

Світ майбутнього - світ без злочинності... безробіття... воєн. І все це завдяки одній ночі в році, коли можна відправити на той світ будь-кого - ненависного боса, галасливих сусідів, набридливих родичів. У цю ніч дозволено все - головне дожити до світанку.

У Вас не має доступу для завантажень

 

2022. Уряд до того часу мабуть зовсім вижив з розуму, якщо дозволяють раз на рік влаштовувати мародерство. Грабуй, вбивай, трощи - роби все що душі завгодно, і тобі за це нічого не буде. Хіба не чудово?

Ідея фільму цікава, думаю, навіть підійде слово оригінальна. Тут ми бачимо, як пристойні з вигляду люди, які стримували себе цілий рік, ганяють один одного з пістолетами і з мачете, при цьому поводяться як навіжені маніяки (і так ще в багатьох районах, в периферії, швидше за все, йдуть бойові дії). У центрі всього цього родина Сендін, яка проти насильства в «Судну ніч», але судячи з більшості фільмів подібного жанру, коли дійде до справи, питати у них вже ніхто не буде і їм доведеться піддатися загальному хаосу...

Сюжет стандартний для жахів - одні замикаються в будинку, інші намагаються в нього потрапити, складно цим когось здивувати. Звичайно ж, є ще пара позитивних моментів, і у перше дуже похмуру і страшну атмосферу фільму надають люди в масках, які весь фільм вискакували з темних закутків як бісики, і як же можна не відзначити Різа Вейкфілда, який, як я думаю, отримає тепер всі ролі маніяків і психів найближчим часом.

Загалом фільм вийшов непоганий, зі своїми плюсами і мінусами (куди ж без цього).

«Судна ніч» - відмінний спосіб дізнатися подобаєшся ти сусідам чи ні.

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.