Бельфеґор - Привид Лувру

Париж – місто мрії. Люди, що живуть там, вже не помічають усіх принад, краси і пам‘яток свого міста. 
Одного разу молода приваблива дівчина відвідала Лувр і з тих пір почала відчувати дивний зв‘язок із музеєм. А точніше не з усім музеєм, а з стародавньою мумією, яку привезли з Єгипту. Музей живе своїм незалежним життям, коли кожної ночі одразу після закриття починає відбуватися щось досить дивне. Усі охоронці як один запевняють, що то діяння привида. 

У Вас не має доступу для завантажень

 

Фільм залишив дуже приємне враження.

Він не схожий на американську «Мумію». Любителі гострих відчуттів, запаморочливих погонь, захоплюючих спецефектів будуть розчаровані, тому що у фільмі цього якраз практично й немає. Але фільм вийшов цікавим і без цього, свого роду містичний детектив. До слова сказати, деякі епізоди справили на мене лякаюче враження: нічний Лувр, Бельфеґор ,безшумно ковзає по залах музею...

Сподобалася гра акторів. Софі Марсо і Фредерік Діфенталь разом виглядали дуже добре. На мій погляд, Софі Марсо точно зуміла передати наростаючий відчай головної героїні, яка знаходиться у владі злісного (а може бути зовсім і не злісного) Бельфеґора. Мішель Серро цікаво зіграв детектива, схибленого на «справі мумії» і розслідує дивні смерті, що відбуваються в музеї.

 

Загалом же фільм вийшов красивим, з французьким шармом і містикою Стародавнього Єгипту.

 

 

 


Жанр фільму:Жах-Містика



------
оцінило: 0 люд.